Okresní přebor na obrazovkách TV Nova začátkem září!

Novinky 10 srpna 2010 2 komentářůPro nedočkavce přicházíme s dobrou zprávou. Okresní přebor bude na obrazovkách TV Nova již začátkem září 2010.

Komediální seriál z prostředí venkovského fotbalového mužstva, který mapuje jednu fotbalovou sezónu klubu SJ Houslice na vysněné cestě do vyšší soutěže.
Celý seriál se natáčel na Berounsku (především v obci Lochovice). Epizodní role jsou obsazené výhradně naturščiky, kteří se okolo fotbalu motají (např. všichni rozhodčí, kteří se v seriálu objeví, jsou skutečnými rozhodčími, kteří jinak každý víkend soudcují). Mužstva, která s Houslickými hrají, jsou ve skutečnosti reálné oddíly, např. Ostrovan Zadní Třebáň, FK Lety, Horymír Neumětely atd.

2 komentářů on “Okresní přebor na obrazovkách TV Nova začátkem září!”

  1. okresní přebor-seriál napsal:

    Pracuji již více jak dvacet let jako funkcionář fotbalového oddílu,který skutečně hraje soutěž okresního přeboru.Máme v současné době pět fotbalových mužstev(tři mládežnické).Z tohoto důvodu jsem se rozhodla reagovat na Váš seriál,který je sice vytvořen jako seriál komediální,ale přátelé,je až nehorázné jaké hlupáky zde tyto funkcionáře prezentuje.Myslím si,že i komediální seriál by měl obsahovat špetku reality,ale tento seriál,se bohužel zabývá pouze zesměšněním dobrovolných funkcionářů v okresních soutěžích.Tvůrce tohoto seriálu nemá ani ponětí,co znamená pracovat jako dobrovolný funkcionář v těchto oddílech a soutěžích(Pracovat zadarmo).Udržovat a schánět finance na provoz sportovních areálu,věnovat se trenérské činnosti,bez možnosti podpory Fotbalové svazu,jak národního,krajského nebo okresního.Neboť peníze jsou pouze pro vrcholový sport,ale na vesnicích jsou většinou naše oddíly jediným vyžitím volného času jak pro mládež tak dospělé.Myslím si,že tvůrci seriálu by se nám dobrovolným funkcionářům okresních fotbalových soutěží měli omluvit a hluboce se poklonit a peníze,které získali za tento seriál věnovat oddílům hrajícím tyto soutěže.
    S POZDRAVEM SPORTU ZDAR A FOTBALU ZVLÁŠŤ funkcionářka Boža

  2. okresní přebor-seriál napsal:

    nebo okresního.Neboť peníze jsou pouze pro vrcholový sport,ale na vesnicích jsou většinou naše oddíly jediným vyžitím volného času jak pro mládež taPracuji již více jak dvacet let jako funkcionář fotbalového oddílu,který skutečně hraje soutěž okresního přeboru.Máme v současné době pět fotbalových mužstev(tři mládežnické).Z tohoto důvodu jsem se rozhodla reagovat na Váš seriál,který je sice vytvořen jako seriál komediální,ale přátelé,je až nehorázné jaké hlupáky zde tyto funkcionáře prezentuje.Myslím si,že i komediální seriál by měemá al obsahovat špetku reality,ale tento seriál,se bohužel zabývá pouze zesměšněním dobrovolných funkcionářů v okresních soutěžích.Tvůrce tohoto seriálu nni ponětí,co znamená pracovat jako dobrovolný funkcionář v těchto oddílech a soutěžích(Pracovat zadarmo).Udržovat a schánět finance na provoz sportovních areálu,věnovat se trenérské činnosti,bez možnosti podpory Fotbalové svazu,jak národního,krajskéhok dospělé.Myslím si,že tvůrci seriálu by se nám dobrovolným funkcionářům okresních fotbalových soutěží měli omluvit a hluboce se poklonit a peníze,které získali za tento seriál věnovat oddílům hrajícím tyto soutěže.
    S POZDRAVEM SPORTU ZDAR A FOTBALU ZVLÁŠŤ funkcionářka Boža

Komentáře a reakce